15:11
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В РАМКАХ КУРСУ STARTUP COURSE / UNIVERSITY EDITION

Викладачі кафедри математичних методів та системного аналізу Шабельник Тетяна, Крівенко Сергій та Дяченко Оксана підвищили кваліфікацію за напрямом інноваційне підприємництво у галузі інформаційних технологій у Центрі розвитку стартапів 1991 Mariupol за сприяння ГО “СОЦІАЛ БУСТ”, проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” та Маріупольської міської ради.

В рамках курсів підвищення кваліфікації Startup Course / University Edition були опрацьовані наступні теми: Тема 1. Онбоардінг «Дизайн-мислення». Тема 2. Цільова аудиторія та ринок. Тема 3. Моделі монетизації. Тема 4. Стадії розвитку стартапу, раунди інвестицій. Тема 5. Pitch Deck. Тема 6. Емоційний інтелект. Тема 7. Lean Canvas. Викладачі презентували проєкт: «Програмно-апаратний комплекс Smart Car Assistant» (розумний помічник автоводія).


У тренінгах також прийняти участь здобувачі вищої освіти спеціальності 124 «Системний аналіз» Дар’я Гуцол, Володимир Овсяницький, Дарина Шершньова та спеціальності 125 «Кібербезпека» Уляна Карпенко.


Під час тренінгів відбулась зустріч з роботодавцями ІТ-компаній Маріуполя на якій було обговорено сучасні тенденції розвитку ринку праці та зазначено актуальність розвитку у здобувачів навичок проектного менеджменту та інформаційного підприємництва. Також роботодавці висловили зацікавленість у проходженні виробничих практик з подальшим працевлаштуванням на базі підприємств, які вони представляли (центр розвитку стартапів 1991 Mariupol, MakeBeCool).

Переглядів: 164 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1
uCoz