11:34
Набір на програми навчання для молоді SkillsLab

Стартував набір учасників до програм для молоді SkillsLab Employment Platform та SkillsLab Business Platform! SkillsLab – це безкоштовна навчальна програма для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії, та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

SkillsLab Employment Platform – програма для молодих людей, які хочуть розкрити весь свій потенціал, розібратися, як побудувати блискучу кар'єру та знайти роботу мрії! Деталі та реєстраця за посиланням. Business Platform – програма для тих, хто бачить себе незалежним підприємцем, мріє про свій власний бізнес та бажає зробити все правильно з першого разу!


Прийом заявок – до 28 березня, навчання стартує вже в квітні та триватиме 2 місяці. Після цього на учасників програм SkillsLab Employment Platform чекають 8 зустрічей з потенційними роботодавцями. Учасники у Маріуполі, Бердянську та Мелітополі зможуть поспілкуватись з представниками місцевих компаній, поставити їм запитання, дізнатися умови роботи, критерії відбору співробітників та багато, багато іншого. Учасники програми SkillsLab Business Platform після двомісячного навчання зможуть прийняти участь в конкурсі бізнес-грантів та отримати фінансування їхніх бізнес-ідей. Для участі в онлайн-навчанні необхідний ПК, ноутбук, планшет або смартфон з доступом до Інтернету.


Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Переглядів: 87 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz